דואר אלקטרוני *
טלפון נייד
ref
הדרכה חינם מהדר אשוח

הירשם למטה בחינם וגלה עכשיו: מה היא הדרך הכי טובה שקיימת היום באינטרנט ליצירת "משכורת שניה" (או עיקרית) מהבית - בלי בוס, בלי השקעה, ובלי שום נסיון קודם - גם אם בחיים לא נגעת במחשב לפני! 

ההדרכה זמינה בחינם לזמן מוגבל - הדר רשאי להוריד אותה מהאוויר בכל עת

 אני בחיים לא אשלח לך ספאם, ותוכל להפסיק לקבל ממנני הודעות בכל רגע שתרצה בלחיצת כפתור. בהרשמתך אתה מאשר לקבל תוכן, הטבות והנחות מהדר אשוח ושלו יפרח
הנה מה שאתה הולך לקבל בהדרכה
  • איך לייצר כסף מהידע שלך ללא צורך בנסיון קודם, טכנולוגיה, תואר או אפילו אנגלית 
  • מה זה מוצר מידע ולמה זה נחשב לנדל״ן אינטרנטי יוקרתי (כמו לקנות דירה בתל אביב ב-1920)
  • איך בנינו מעל ל-11 מוצרי מיעד שהכניסו לנו מיליוני שקלים בשנה האחרונה
  • נוסחת 7 השלבים לבניית מוצר מידע משלך עוד היום בערב
  • ועוד....
מנחי ההדרכה הופיעו ב:
מי אנחנו?
היזם הצעיר והמוכר ביותר בישראל וכנראה המצליח ביותר בדיגיטל.

רק בן 18, פרץ שהיה כבר בן 15 ומאז הספיק להופיע בכל ערוצי התקשורת בישראל, הוזמן לבית הנשיא לפגוש את מר רובי ריבלין כחלק מ-70 הצעירים המשפיעים בישראל, מופיע ומרצה בפני אנשים בכירים בארץ ובשבוע הבא בפאנל מיוחד מטעם כלכליסט למנהלי הייטק כמו IBM, INTEL ועוד..
כנראה המשווק הדיגיטלי הטוב בישראל.

רק שנתיים בעולם השיווק הדיגיטילי וייצר כבר למעלה מ-11 משפכי שיווק שעברו הכנסות של יותר מ-1M ש”ח, מומחה לאסטרטגיות שיווק ומיתוג, יועץ לחברות מובילות בתחומם בעולם הדיגיטלי ולימד והכשיר מעל 7,000 משווקים בארץ ובעולם.
אקדמייה דיגיטלית למקצועות האינטרנט החדשים, עם דגש על שיווק דיגיטלי, שיווק שותפים ויצירת מוצרי מידע. עם מעל ל-6700 לתמידים בארץ ובעולם אנחנו יכולים להגיד - אנחנו מלמדים את כל מה שצריך בשביל להצליח לייצר הכנסה נוספת מהבית - בזמן . שלך ובלי . שום בוס על הראש
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML